Productbeschrijving
Details
Staand plexiglas spatscherm met uitsparing
Dikte plexiglas: 4 mm
Afmeting (totale) spatscherm: 71 x 16 x 71 cm (lxbxh)
Afmeting plexiglas spatscherm: 70 x 2 50 cm (lxbxh)
Afmeting plexiglas voetstukken: 16 x 50 cm (bxh)
Kleur voetstukken: zwart
Uitsparing: 70 x 21 cm (bxh)
Een staand plexiglas spatscherm maakt veilig contact mogelijk tussen u en uw klanten.
Dit doorzichtige staande spatscherm van plexiglas in een aluminium profiel met uitsparing is dé oplossing om u en uw klanten te beschermen tegen besmetting van het coronavirus en andere virussen. U kunt dit stevige plastic scherm eenvoudig neerzetten op een tafel. De plexiglas afscherming bestaat uit één hoofdplaat met een uitsparing van 21 cm hoog. De breedte van de uitsparing is 70 cm. Ideaal voor onder andere pedicures.
De staande spatscherm is voorzien van twee zwarte plexiglas voetstukken.
Plexiglas helder dankt zijn bekendheid aan de producteigenschappen: glashelder en weerbestendig. Bovendien is het plexiglas 25 keer sterker dan glas, licht van gewicht en goedkoper dan glas. Tevens is plexiglas goed te bewerken, ook door de doe-het-zelver.
Beschermfolie aan 2 zijden.
Spatscherm schoonmaken
U kunt uw plexiglas spatscherm eenvoudig schoonmaken met onze complete schoonmaakset speciaal voor het schoonmaken van plexiglas in ons assortiment.
Eigenschappen plexiglas kuchschermen
Onze plexiglas platen worden geproduceerd en getest volgens DIN EN ISO 7823-2. Het plexiglas bevat geen giftige materialen of zware metalen die mogelijk een risico inhouden voor het milieu of voor de gezondheid. Ze zijn onoplosbaar in water en vallen niet onder gevaarlijke materialen. De plexiglas platen zijn gemakkelijk te recyclen.
Andere afmeting of liever een hangend spatscherm?
Indien u een andere afmeting voor uw spatscherm wenst, dan kunnen wij deze uiteraard voor u op maat maken. Neem hiervoor contact met ons op.
Wij hebben ook hangende spatschermen in ons assortiment. Deze hangende spatschermen zijn voorzien van gaten waardoor u deze eenvoudig aan het plafond kunt ophangen.
Retourbeleid coronaschermen
Omdat alle coronaschermen op maat worden gemaakt vervalt de afkoelingsperiode van 14 dagen. Dit betekent dat u de coronaschermen niet kunt retourneren. De regelgeving omtrent de coronaschermen vanuit de overheid verandert regelmatig. Eventuele veranderingen waarvoor uw bestelde schermen niet meer voldoen zijn voor eigen risico. Wij kunnen hier niet verantwoordelijk voor worden gesteld. Denk daarom goed na alvorens u bestelt. Bij vragen over de kuch- en spatschermen kunt u uiteraard altijd bij ons terecht. Mail daarvoor naar klantenservice@plexiglas.nl of neem telefonisch contact op via 085 - 9020800.
Extra informatie
Extra informatie
Plexiglas | Helder |
---|---|
Gebruik | Horeca, Kantoor, Kapper, School, Sportschool, Staand |
UV-beschermd | ja |
Kraswerend | nee |
Productie technologie | XT (geëxtrudeerd) |
Beoordelen
Schrijf uw eigen review
Onze service
Bij ons kunt u terecht voor ál uw plexiglas wensen.